Cikkszám: 113070

Salta manuális asztali eredményjelző. 0-99 értékig.

6.020 Ft (bruttó)

Készleten

Többféle sportág mérkőzéseihez alkalmas Salta gyártmányú sporteszköz. Elsődleges funkciója az eredmény követésének elősegítése, valamint annak jelzése a mérkőző felek és az érdeklődők számára. Használat alatt elhelyezése küzdőtér melletti asztalon vagy zsűripulton ajánlott, az optimális láthatóság és kezelhetőség érdekében. Az adott értékek kézzel állíthatóak. Két-két számjegy feltüntetését teszi lehetővé (0-99), így a legnépszerűbb csapatsportok döntő többségéhez használható. A számok eltérő színekben, zöldben és pirosban kerültek megjelenítésre. A felek pontszámainak megkülönböztethetőségét és az eredményszámlálás egyszerűségét segítik még az otthoni (home) és a vendég (visitor) feliratok is. Ezentúl az aktuális játékrész is nyomon követhető, legyen szó foci vagy kézilabda esetén félidőkről, jégkorongnál harmadokról vagy akár kosárlabda kapcsán negyedekről.

A számláló támasztékai műanyag bevonatúak, a lapokat tartó karikák fémből, míg a számlapok papírból készültek. Nem vízálló.